DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

NOVINKY

Přijímáme následující poukázky:

Ticket Compliments DÁRKOVÝ

Ticket SPORT&KULTURA

Ticket MULTI

Sodexo Dárkový Pass

Sodexo Flexi Pass

Sodexo Fokus Pass

Sodexo Relax Pass

Sodexo Bonus Pass

BENEFIT PLUS


Masáž bylinnými měšci.

Originální masáž bylinnými měšci je tradiční ajurvédská technika, která působí na všechny smysly Vašeho těla. Masáž se provádí nahřátými bylinnými měšci. Jejím úkolem je pohřát organismus, uvolnit svaly, zjemnit pokožku, uvolnit tělo i mysl.


Kraniosakrální terapie.

Je to příjemná regenerační, relaxační a autoregulační metoda typu jemné energetické masáže, zahrnuje práci na lebce, trupu i končetinách. Ošetření významným způsobem zasahuje do oblasti kosti křížové. Využívá se kranio-sakrálního rytmu, což je frekvence pulzace mozkomíšního moku, jemně pomáhá organizmu nastartovat jeho vlastní samoléčebný systém. Organizmus do ničeho nenutí, on ví sám nejlépe, co potřebuje ke zdraví a harmonii, terapeut mu jen pomáhá v tom, co sám bez cizí pomoci nezvládne, na co nemá dost síly a co od terapie ochotně přijímá. Při práci s kraniosakrálním systémem se zaměřujeme na zdraví a jeho obnovu, nikoli na nemoci a jejich léčení. Jde vlastně o uvolnění vnitřních sil v člověku, ke kterému dojde spontánně, láskyplným pozorováním a podporováním snahy těla o nastolení harmonie vedoucí ke zdraví, nikoli vůlí praktikanta ani tím, že se praktikant o něco snaží.


Breussova masáž.

Je to jemná, citlivá, energetická masáž zad a páteře, která výrazně uvolňuje tělesné, psychické i duševní blokády. Breussova masáž významným způsobem regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky a je tak klíčem k řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder. Podle Rudolfa Brreusse neexistují zničené nebo opotřebené ploténky, ale pouze zdegenerované. A ty se dají pravidelnou masáží obnovit.


Masáž horkým kokosovým olejem.

Kokosový olej má hluboce hydratační vlastnosti, pokožka jej velice snadno a rychle vstřebává, obsahuje antioxidanty, které v podobě vitamínů A, C a E zabraňují stárnutí pokožky a mají hojivý účinek. Posiluje vlastní biosystém pokožky, což má pozitivní vliv na její vzhled, funkci a zvýšení obranyschopnosti. Dále také působí jako antioxidant a zmírňuje následky nadměrného vystavování se slunečnímu záření.

Také obsahuje spoustu minerálů, které Vám pomohou zmírnit "jarní únavu" a zlepší Vaši kondici.


Touch for Health/Dotek pro zdraví.

Tato medota dává do rovnováhy svaly a harmonizuje tělesnou energii, tím spouští ozdravné schopnosti organismu. Aktivace vlastních léčivých sil organismu slouží k udržení zdraví.

S manuálním svalovým testem můžeme objevit energetické blokády a tyto pak jednoduchými technikami korigovat.

Cílem je při tom aktivovat léčivé síly organismu a harmonizovat rovnováhu toku tělesné energie.


Kolibové Balanční Technika harmonizační – KBT-H®

Má účinky jako např. Breussova nebo Bowenova reflexní masáž, lymfatická nebo antistresová masáž. Řeší bolesti hlavy, krku, rukou, také deprese, vyčerpání a snížení imunity. KBT-H® je olejová technika, používaná při bolestech a únavě svalů. Speciálními tahy s využitím teplých lávových kamenů a s využitím lymfy se harmonizuje a srovnává páteř. Tělo se roztahuje a uvolňuje do všech směrů, nahoru, dolů, křížem a do stran.

Povolují se také ruce, prsty, hlavové klouby, lebka, vlasy, obličejové a tvářové svaly, uši a krční receptory. Po KBT-H® se aktivuje vnitřní lymfatický systém. Klienti po této technice popisují velký nával energie. Ten přetrvává díky prohřátí, uvolnění a aktivaci lymfy. Dochází k vybuzení imunitního systému třeba i na několik týdnů. To je tak dlouhá doba, že se často stává, že se tělo srovná samo.

http://balancnitechnika.cz


 

 

Masáže u Vás.

V případě, že máte k dispozici prostor vhodný k umístění masérského lehátka a k provedení masáže a za předpokladu, že "zajistíte" cca 10 masáží, jsme schopni a ochotni Vás navštívit u Vás.

Pro starší lidi, kteří se hůře pohybují, nebo jsou jistější v prostředí, ve kterém žijí, nabízím klasickou masáž zad a šíje, kterou provádím i v sedě, v jejich domově.